Сторінка :
Агробудмеханизация

ПрАТ АГРОБУДМЕХАНІЗАЦІЯ

Комплексне будівництво об'єктів будь-якої складності.

Інформація про компанію

Приватне акціонерне товариство «Агробудмеханізація» пропонує Вам свої послуги з будівництва «під ключ», включаючи і комплекс передпроектних та проектних робіт на будівництво (реконструкція,капітальний ремонт) об'єктів будь-якої складності промислового і цивільного призначення.

Підприємство «Агробудмеханізація» було створено 01.11.1989 року

Воно входило до складу Республіканського виробничого об'єднання «Украгрожилбитбуд» і основним напрямком його діяльності було будівництво промислових і цивільних об'єктів в сільській місцевості.

ПрАТ «Агробудмеханізація»

та його дочірні підприємства - ДП «Агробуд», ПрАТ «ПМК-508», ПрАТ «Бориспільський комбінат будівельних матеріалів», ТОВ «Енергія-плюс ЛТД» - багатопрофільне, стабільно працююче будівельне співтовариство, в сферу діяльності якого входять:

  • Послуги зі збору вихідних даних для об’єктів нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту.
  • Проектні роботи для звичайних умов і для нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту.
  • Будівництво, реконструкція та капітальний ремонт промислових і цивільних об'єктів будь-якого ступеня складності
  • Монтаж зовнішніх і внутрішніх інженерних мереж, систем і споруд, приладів і засобів вимірювання, монтаж технологічного обладнання та його пусконалагодження.
  • Виготовлення будівельних матеріалів і конструкцій.
  • Надання інжинірингових послуг
  • Видобування піску
  • Детальніше про наші послуги

Свою діяльність ПрАТ «Агробудмеханізація» стабільно здійснює на території всіх областей України:

ПрАТ «Агробудмеханізація» і його дочірні підприємства є членом торгово-промислової Палати України та внесені в Недержавний реєстр українських підприємств, фінансовий стан яких свідчить про їх надійність як партнерів у підприємницькій діяльності в Україні та за кордоном.

ПНашому підприємству присуджено звання переможця національного конкурсу «Золоті торгові марки України» за 2002 р і присвоєно звання «Золота торгова марка».

У 2003 році ПрАТ «Агробудмеханізація» і його дочірні підприємства ДП «Агробуд», ТОВ «Енергія - плюс ЛТД», ВАТ «ПМК-508», ВАТ «Бориспільський комбінат будівельних матеріалів», сертифікувало систему якості відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001: 2000 .

За значний внесок у будівництво незалежної України, відродження будівельної галузі та досягнуті ділові результати в серпні 2003 року ПрАТ «Агробудмеханізація» було нагороджено грамотою Кабінету Міністрів України.

З 2004 року приватне акціонерне товариство «Агробудмеханізація» виступає в якості генерального підрядника на об'єктах будівництва атомних електростанцій, а з 2006 року має допуск роботи 1-ї категорії для робіт підвищеної безпеки на ядерних і атомних енергоблоках. У листопаді 2008 року ПрАТ «Агробудмеханізація» пройшла сертифікацію за системою якості Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом» ДП НАЕК «Енергоатом» як потенційний підрядник для будівництва 3-го і 4-го енергоблоків Хмельницької АЕС.

Професіоналізм

Капітальне будівництво

Реновація об'єктів

Інженерні мережі

Проектування

З 2008 і по сьогоднішній день ПрАТ «Агробудмеханізація» було побудовано ряд торгових та торгово - розважальних комплексів, багатоповерхових житлових будинків, об’єктів промисловості, інженерних мереж, складських та офісно - складських приміщень, автозаправних станцій, бази реалізації продуктів нафтопереробки, об’єктів агропромислового комплексу у різних областях України, вироблено десятки тисяч метрів кубічних будівельних матеріалів.

Протягом всього часу в нашій діяльності гармонійно поєднуються новітні технології, професійна майстерність персоналу і висока виконавська дисципліна. Високий професійний рівень управління виробництвом, набутий нами досвід дозволяють працювати з проектами різного ступеня складності і характеру.

У нас є безцінний досвід співпраці з іноземними фірмами на будівництві об'єктів з іноземними інвестиціями. На всіх наших об'єктах будівельні роботи виконуються в заплановані терміни, на високому професійному рівні з дотриманням українських та міжнародних норм, правил і чинного українського законодавства. Здані в експлуатацію об'єкти мають високі технічні та експлуатаційні показники.

ПрАТ «Агробудмеханізація» і його дочірні підприємства укомплектовані сучасними будівельними машинами і механізмами, устаткуванням та автотранспортом (187 одиниць техніки). Виробничі бази цих підприємств оснащені сучасним обладнанням. Колектив ПрАТ «Агробудмеханізація» і його дочірніх підприємств ДП «Агробуд», ТОВ «Енергія - плюс ЛТД», ПрАТ «ПМК-508», ПрАТ «Бориспільський комбінат будівельних матеріалів» складається з досвідчених керівників, висококваліфікованих робітників, і здатний вирішувати будь-які завдання з будівництва , пов’язаного із створенням об’єктів архітектури та будівельного виробництва.

Виступаючи в ролі генпідрядної організації ми здійснюємо збір вихідних даних для проектування, проектування, будівництво і здачу в експлуатацію об'єктів «під ключ», гарантуючи при цьому високу якість виконуваних робіт. Ми маємо значний досвід з проектування та будівництва ( реконструкції, капітального ремонту) основних і допоміжних будівель і споруд промислового призначення та об'єктів житлового, комунального і соціально-культурного призначення, включаючи весь комплекс інженерних мереж і благоустрій територій, виконання монтажних і пуско-налагоджувальних робіт технологічного обладнання.

Ми виконуємо роботи як при звичайних умовах будівництва так і на територіях з підвищеною сейсмічністю та на територіях зі складними інженерно –геологічними умовами, а також в умовах діючих підприємств. Крім того ми беремо на себе зобов'язання по супроводженню проектів.

Ми відкритті для спілкування, оперативно відгукнемося на кожну пропозицію, з нами завжди можна зв'язатися. ПрАТ «Агробудмеханізація» і його дочірні підприємства готові до співпраці не тільки в галузі будівництва, а й в інших галузях, де є взаємовигідне зацікавленість.

З найкращими побажаннями і надією на подальшу співпрацю!

Голова правління ПрАТ «Агробудмеханізація» В.І.Шалімов

Зв'язатися з нами

Чи готові обговорити свій проект? Напишіть нам......